GEAR® to nowa seria suplementów diety oparta wyłącznie na absolutnie innowacyjnych produktach, zaprojektowanych dla osób o bardzo wysokich wymaganiach jeśli chodzi o naturalne wspomaganie organizmu człowieka. Perfekcyjnie dobrany i unikatowy skład tych suplementów jest wynikiem wieloletnich prac naukowców z laboratoriów całego świata. Opierają się oni w projektowaniu każdego produktu, na najnowszych odkryciach i badaniach w zakresie prawidłowego odżywiania i suplementacji sportowców oraz osób aktywnych fizycznie. Wyniki najnowszych badań naukowych z zakresu fizjologii wysiłku fizycznego, biochemii procesów metabolicznych i suplementacji wspomagającej wysiłek fizyczny, a także praktyki zawodników wyraźnie pokazują, że nie ilość, ale tylko odpowiednio dobrane składniki decydują o jakości produktu i jego skuteczności. Dlatego powstała nowa linia suplementów GEAR®.

Nowatorski i innowacyjny skład każdego produktu z nowej serii suplementów GEAR® bazuje wyłącznie na najbardziej skutecznych i farmaceutycznie czystych substancjach aktywnych, o sprawdzonym i udokumentowanym w praktyce działaniu oraz o całkowicie bezpiecznym działaniu. Nie zawiera żadnych tanich zamienników, tylko aktywne składniki w maksymalnie skutecznych dawkach.

GEAR® to nowa linia suplementów powstałych i wytwarzanych w oparciu o najwyższej jakości surowce, sprawdzone i przebadane komponenty. Stosując i wybierając produkty tej marki, możesz być pewien, że stosujesz tylko i wyłącznie pełnowartościowe i bezpieczne suplementy diety, bez jakichkolwiek składników, zagrażających Twojemu zdrowiu. Nie znajdziesz tutaj żadnych tanich i niskiej jakości substancji, które nie działają i nigdy nie znajdą zastosowania w naszych produktach.

Postaw na jakość! Postaw na GEAR®!